BMW NOVINKY A NABÍDKY.

BMW NOVINKY A NABÍDKY.

NOVÁ GENERACE PŘICHÁZÍ.

NOVÁ GENERACE PŘICHÁZÍ.

Klasičtí zástupci radosti z jízdy závodním vozem v každodenním provozu jsou připraveni vyrazit do akce ve zcela nové generaci. Nové BMW M3 Sedan a nové BMW M4 Coupé stojí bok po boku ve své charakteristické interpretaci dynamicky vzrušující radosti z jízdy, kterou charakterizuje dlouhodobě uznávaný sportovní duch a špičkové technologie.

 

K dostání také ve variantě BMW M3 Competition Sedan a BMW M4 Competition Coupé. 

Vstoupit do světa BMW ///M

ZKROŤTE SVÉ NOVÉ BMW ///M.

ZKROŤTE SVÉ NOVÉ BMW ///M.

Jste přesvědčeni o tom, že rozumíte svému novému vozu? Že víte kdy a jak bude reagovat? Kde jinde se naučíte zkrotit svůj vůz než na závodním okruhu? 

 

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novinku. Od teď ke každému novému nebo předváděcímu vozu BMW ///M získáte ZDARMA dárkový poukaz na hodinu sportovní jízdy pod vedení profesionálního instruktora na závodním okruhu. 

 

Zažijte tu pravou závodní atmosféru a poznejte dokonale svůj nový vůz. 

Zjistit více

KONEC MOTORIZACE ///M50d!

KONEC MOTORIZACE ///M50d!

Nenechte si ujet jedinečnou šanci, získat poslední kusy vrcholné dieselové motorizace ///M50d, která je hnací silou modelů:

 

- BMW řady 5

- BMW řady 7

- BMW X5

- BMW X6

- BMW X7


POSLEDNÍ KUSY SKLADEM – platí do vyprodání zásob!

Zobrazit nabídku

Nová kolekce BMW Lifestyle.

Nová kolekce BMW Lifestyle.

 

Život je plný zážitků a Vy si je můžete užít naplno. Nová kolekce odráží vášeň pro automobily a mobilitu. Jen tímto způsobem se může Vaše radost z jízdy stát Vaším stálým společníkem. Ať už při zvláštních příležitostech, při sportu, nebo ve Vašem každodenním životě. Svoboda a styl neznají hranice. Kvalita je v detailech.

Nová kolekce již nyní k dispozici na našich showroomech!

 

 
Prohlédnout katalog

BMW NA DOSAH.

BMW NA DOSAH.

Vaše vysněné BMW dostupnější než kdykoliv předtím. Prohlédněte si naši nabídku operativních leasingů již od 7 999 Kč bez DPH měsíčně.

 

Vaše vysněné BMW je Vám nyní blíž než kdykoliv předtím. Připravili jsme pro vás výhodnou nabídku operativního leasingu, díky kterému si může nové BMW dovolit opravdu každý! 

Zobrazit nabídku