BMW NOVINKY A NABÍDKY.

BMW NOVINKY A NABÍDKY.

NOVÁ APLIKACE MY BMW.

NOVÁ APLIKACE MY BMW.

Aplikace My BMW se k Vám hodí stejně jako vaše BMW. Je to přímé spojení s Vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte.

 

Základními změnami oproti předešlé aplikaci BMW Connected je například atraktivnější vzhled, možnost využití FACE ID nebo také propojení s aplikací DRIVER'S GUIDE, která Vám umožní si zobrazit širokou škálu manuálů a video návodů přímo k Vašemu modelu.

 

Ve skutečnosti toho tato aplikace nabízí ale mnohem více...

Více informací

BMW i3 v limitované nabídce.

BMW i3 v limitované nabídce.

Zažijte elektrizující radost z jízdy, díky naší limitované nabídce. Kupte si svůj nový čistě elektrický vůz nyní již od  713.941 Kč* nebo za 9.999 Kč bez DPH měsíčně. 

 

VÝBAVA:

  • Navigační systém Business
  • Tempomat s brzdnou funkcí
  • Sportovní paket s 20" leštěnými koly "Double-spoke 431"
  • Paket zrcátek
  • a další...

TATO NABÍDKA JE OMEZENA POUZE 30KS V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE.

Více informací

NOVÁ GENERACE PŘICHÁZÍ.

NOVÁ GENERACE PŘICHÁZÍ.

Klasičtí zástupci radosti z jízdy závodním vozem v každodenním provozu jsou připraveni vyrazit do akce ve zcela nové generaci. Nové BMW M3 Sedan a nové BMW M4 Coupé stojí bok po boku ve své charakteristické interpretaci dynamicky vzrušující radosti z jízdy, kterou charakterizuje dlouhodobě uznávaný sportovní duch a špičkové technologie.

 

K dostání také ve variantě BMW M3 Competition Sedan a BMW M4 Competition Coupé. 

Vstoupit do světa BMW ///M

BMW NA DOSAH.

BMW NA DOSAH.

Vaše vysněné BMW dostupnější než kdykoliv předtím. Prohlédněte si naši nabídku operativních leasingů již od 7 999 Kč bez DPH měsíčně.

 

Vaše vysněné BMW je Vám nyní blíž než kdykoliv předtím. Připravili jsme pro vás výhodnou nabídku operativního leasingu, díky kterému si může nové BMW dovolit opravdu každý! 

Zobrazit nabídku

ZKROŤTE SVÉ NOVÉ BMW ///M.

ZKROŤTE SVÉ NOVÉ BMW ///M.

Jste přesvědčeni o tom, že rozumíte svému novému vozu? Že víte kdy a jak bude reagovat? Kde jinde se naučíte zkrotit svůj vůz než na závodním okruhu? 

 

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novinku. Od teď ke každému novému nebo předváděcímu vozu BMW ///M získáte ZDARMA dárkový poukaz na hodinu sportovní jízdy pod vedení profesionálního instruktora na závodním okruhu. 

 

Zažijte tu pravou závodní atmosféru a poznejte dokonale svůj nový vůz. 

Zjistit více

Nová kolekce BMW Lifestyle.

Nová kolekce BMW Lifestyle.

 

Život je plný zážitků a Vy si je můžete užít naplno. Nová kolekce odráží vášeň pro automobily a mobilitu. Jen tímto způsobem se může Vaše radost z jízdy stát Vaším stálým společníkem. Ať už při zvláštních příležitostech, při sportu, nebo ve Vašem každodenním životě. Svoboda a styl neznají hranice. Kvalita je v detailech.

Nová kolekce již nyní k dispozici na našich showroomech!

 

 
Prohlédnout katalog