BMW řady 5 v atraktivní business edici.

Předurčen k úspěchu.

BMW řady 5 pro Vás máme nyní v atraktivní Business edici*.

 

Design nového BMW řady 5 Sedan vyzařuje sportovní charakter, eleganci a styl. Nový model ale nejlépe charakterizuje slovní spojení sportovní manažerský sedan. 


Součástí této edice je například následující výbava:


• Adaptivní LED světlomety s LED světly pro odbočování a BMW Selective Beam*

• Driving Assistant Plus*

• Parking Assitant Plus*

• BMW Head-Up Display*

 

Nabídka skladových vozů BMW řady 5

 

BMW ŘADY 5 SEDAN

 

Poslání automobilu: nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

 

BMW ŘADY 5 TOURING

 

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Univerzální všeuměl, který nabízí dostatek místa pro všemožné aktivity. Garant radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.

 

REZERVACE TESTOVACÍ JÍZDY:


Pro rezervaci testovací jízdy nebo více informací prosím kontaktujte naše prodejce nebo se zastavte u nás na showroomu v Praze, Hradci Králové nebo v Pardubicích.

 

Adaptivní LED světlomety zaujmou variabilní distribucí světla, která se automaticky upravuje podle rychlosti jízdy a dynamicky osvětluje silnici před vozem. Kromě ukazatelů směru a světel denního svícení obsahují také funkci adaptivních světlometů s variabilní distribucí světla pro jízdu ve městě a na dálnici, odbočovací světla a funkci BMW Selective Beam, která automaticky přepíná potkávací a dálková světla. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení vozovky a výrazně zvyšují míru aktivní bezpečnosti. Funkce BMW Selective Beam upravuje v případě potřeby dálková světla tak, aby byla v noci zajištěna maximální viditelnost. 

 

Driving Assistant Plus nabízí větší míru komfortu a bezpečnosti v monotónních nebo složitých jízdních situacích. Varování při změně jízdního pruhu pomáhá předcházet kolizím tím, že znemožní nebo opraví přejíždění mezi jízdními pruhy nebo nezáměrné vyjetí do jiného jízdního pruhu v hustém provozu. Systém upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu v případě potřeby reaguje pomocí varování se vzrůstající intenzitou, mírným brzděním a případně úplným zabrzděním. Vůz dále rozpoznává kritické situace na křižovatkách, například neopatrnost řidiče nebo možnost kolize s projíždějícím vozem, a účinně zasáhne.


Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Paket výbavy obsahuje funkci Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, PDC a rovněž automatický parkovací asistent. Při manuálním parkování pak doplňkové senzory sledují oblasti po stranách vozu a zobrazují překážky na hlavním displeji. Funkce nouzového brzdění v aktivním PDC pomáhá řidiči, když je na parkovací místo nutné zacouvat, a přispívá tak k prevenci kolizí a snížení závažnosti nehod. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky na parkovacích místech, která jsou umístěna podélně nebo příčně k vozovce. 


Plnobarevný BMW Head-Up Display zobrazuje všechny důležité jízdní informace o konkrétní situaci přímo do zorného pole řidiče a umožňuje jeho plné soustředění na řízení. Zobrazují se údaje v podobě rychlosti, společně s tipy navigace, informacemi o maximální povolené rychlosti, zákazem předjíždění, seznamem kontaktů z telefonu, informací multimédií a výstrahami z různých asistenčních systémů. Systém promítá symboly promítané na čelní sklo ve velké velikosti a ve zvláště vysokém rozlišení. V kombinaci s optimální polohou umožňuje rychlé a pohodlné čtení informací s minimálním rušením.

 

Showroom Praha:

 

Martin Korvas

Prodejce vozů

+ 420 724 142 228

 

Showroom Pardubice:

 

Jakub Zídek

Prodejce vozů

+420 601 326 857

 

Showroom Hradec Králové: 

 

Ondřej Houdek

Prodejce vozů
+420 601 365 494

 

 

*Nabídka platí pouze pro firemní zákazníky.