LIMITOVANÁ NABÍDKA VOZŮ BMW

Jedinečná nabídka vozů za bezkonkurenční ceny.

BMW ŘADY 1

CENA. KVALITA. DESIGN. 

 

Toužíte po svém prvním BMW nebo potřebujete další vůz do rodiny? BMW řady 1 s motorem 118d ve sportovní úpravě M Packet a našlapanou výbavou je ideálním kandidátem.

 

POUZE U NÁS za 525.000 Kč bez DPH. Nabídka platí pouze do vyprodaní zásob. Pro rezervaci testovací jízdy nebo více informací, neváhejte kontaktovat naše prodejce v Praze i Hradci Králové. 

 

Odkaz na konktrétní inzerát naleznete na konci tohoto článku. 

 

BMW ŘADY 3 GRAN TURISMO

ELEGANCE A PROSTORNOST. 

 

BMW řady 3 již několik modelových generací představuje v segmentu střední třídy měřítko jízdní dynamiky. BMW řady 3 Gran Turismo, třetí člen rodiny, je navrženo přesně v tomto duchu, takže přebírá hlavní přednosti BMW řady 3 a kombinuje je s nadprůměrnou prostorností, která je typická spíše pro velké limuzíny, určené k jízdě na dlouhé vzdálenosti.

 

Do konce září roku 2019 cena již od 699.999 Kč bez DPH. Vzorovou konfiguraci  naleznete na konci tohoto článku. 

 

BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

DYNAMICKY TVAROVANÝ SPORTOVEC. 

 

BMW řady 4 Gran Coupé je v nabídce BMW druhým čtyřdveřovým Coupé po BMW řady 6 Gran Coupé. Dynamický a štíhlý design přispěl k tomu, že se podařilo spojit funkčnost sedanu se sportovní elegancí Coupé. Vyrábí se v továrně BMW Group v Dingolfingu a díky páru zadních dveří navíc má BMW řady 4 Gran Coupé ještě protáhlejší vzhled.

 

Již od 699.999 bez DPH pouze do konce září roku 2019. Vzorovou konfiguraci naleznete na konci tohoto článku. 

 

BMW X1

ZAŽIJTE DOBRODRUŽSTVÍ. 

 

Modernizace BMW X1 je další kapitolou pokračujícího úspěšného příběhu vozu kategorie Sports Activity Vehicle. Důvody trvalého úspěchu BMW X1 jsou různé a rozmanité. BMW X1 na jedné straně zosobňuje přesně ty atributy, které vystihují jeho cílové zákazníky: je mladistvé, sportovní a aktivní. Zároveň však bez debat předčí všechny ostatní zástupce segmentu kombinací typické BMW radosti z jízdy s praktičností, funkčností a špičkovými technologiemi. V neposlední řadě, od té doby, co bylo BMW X1 uvedeno na trh, ohromuje svým nezaměnitelným vzhledem. 

 

Cena již od 649.900 Kč bez DPH. Nabídka platí do vyprodání zásob. Vzorovou konfiguraci naleznete na konci tohoto článku. 

 

BMW X2

STAŇTE SE LOVCEM.

 

Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší. Jeho nenapodobitelný charakter se nejvíce zamlouvá mladým, extrovertním a aktivním lidem, kteří přikládají velkou hodnotu individualitě, opravdové zábavě za volantem a životnímu stylu, aniž by se chtěli vzdát vysoké funkčnosti.

 

K dispozici již od 649.900 Kč bez DPH. Nabídka platí do vyprodání zásob. Vzorovou konfiguraci naleznete na konci tohoto článku. 

 

Pro více informací o limitované nabídce kontaktujte prosím naše prodejce: 

 

BMW Hradec Králové:

 

Ondřej Houdek
Prodejce vozů

+420 601 365 494

 

BMW Praha - Prosek:

 
Leoš Lejček

Prodejce vozů

+420 722 909 782 

.

*Společnost STRATOS AUTO, s. r. o. si vyhrazuje právo na změnu nabídky bez předchozího upozornění. 

.