LIMITOVANÍ NABÍDKA VOZŮ BMW X1 a BMW X2

Již od 649.900 Kč bez DPH.

 

SPLŇTE SI SVŮJ SEN DÍKY JEDINEČNÉ LIMITOVANÉ NABÍDCE. ŘADA X ZA DOSLOVA BEZKONKURENČNÍ CENY.

 

NÁKUP VOZU (vzorovou konfiguraci a odkazy na konkrétní inzeráty naleznete na konci článku):

 

  • Nové BMW X1 již od 649 900 Kč bez DPH.
  • BMW X2 již od 649 900 Kč bez DPH.

 

BMW X1

 

BMW X1 si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Také uvnitř je filozofie X důsledně dodržována.

 

Model X1 nabízí svým pasažérům zvýšenou pozici sedadel, vysoce kvalitní materiály a intuitivní koncept ovládání. Interiér přitom není jen extrémně příjemný, ale také mimořádně variabilní: druhá posuvná řada sedadel s elektricky sklopnými opěradly se vašim plánům přizpůsobí během několika sekund. Úsporné a výkonné zážehové i vznětové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics současně povzbuzují vaši chuť do dalšího dobrodružství.

 

BMW X2

 

Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší. Jeho nenapodobitelný charakter se nejvíce zamlouvá mladým, extrovertním a aktivním lidem, kteří přikládají velkou hodnotu individualitě, opravdové zábavě za volantem a životnímu stylu, aniž by se chtěli vzdát vysoké funkčnosti.

 

Na silnici BMW X2 působí jako sportovec ve vrcholné kondici. To platí pro základní model a ještě více pro modely M Sport a M Sport X. BMW X2 M Sport X kombinuje typické prvky automobilů BMW M a BMW X.

 

PRO REZERVACI TESTOVACÍ JÍZDY NEBO PRO VÍCE INFORMACÍ, KONTAKTUJTE PROSÍM NAŠE PRODEJCE: 

 

Showroom Hradec Králové - Březhrad

 

Ondřej Houdek
Telefon: 601 365 494

 

Showroom Praha - Prosek

 

Leoš Lejček
Telefon: 722 909 782

 

*Akční nabídka platí do 31. 12. 2019

*SPOLEČNOST STRATOS AUTO S.R.O. SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY NABÍDKY BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ.