NOVINKY ZE SVĚTA BMW.

X3 a X4

NOVÉ MODELY BMW X3 A X4 JSOU TU!

BMW představilo vysoce výkonné modely Sports Activity Vehicle BMW X3 a Sports Activity Coupé BMW X4. Kromě nových designových prvků vycházejících z BMW X3 a BMW X4, které rovněž prošly modernizací, M specifických změn a nového konceptu ovládání nabízí nové BMW X3 M Competition a nové BMW X4 M Competition také vyšší zátah motoru.

M5 CS

Nejvýkonnější BMW? To je BMW M5 CS.

Ještě sportovnější, ještě luxusnější, ještě exkluzivnější: BMW M rozšiřuje řadu ultra sportovních modelů CS představením BMW M5 CS. V návaznosti na nedávno uvedené BMW M3 CS, BMW M4 CS a BMW M2 CS nyní BMW M vůbec poprvé nabízí exkluzivní speciální edici legendárního BMW M5, což otevírá prostor pro mimořádné jízdní zážitky poskytované čtyřem cestujícím.

BMW X2 M MESH EDITION.

Nová edice BMW X2 M MESCH EDITION právě nyní na našem showroomu v Hradci Králové.

M3

Nová generace přichází.

Klasičtí zástupci radosti z jízdy závodním vozem v každodenním provozu jsou připraveni vyrazit do akce ve zcela nové generaci. Nové BMW M3 Sedan a nové BMW M4 Coupé stojí bok po boku ve své charakteristické interpretaci dynamicky vzrušující radosti z jízdy, kterou charakterizuje dlouhodobě uznávaný sportovní duch a špičkové technologie.

X7

BMW X7 DARK SHADOW EDITION.

Zážitky z luxusní radosti z jízdy za volantem BMW X7 dosáhly zcela nových rozměrů. První luxusní automobil kategorie Sports Activity Vehicle (SAV) spojuje výrazný vzhled s velkorysým komfortem interiéru v kombinaci s věhlasným sportovním stylem značky BMW.

X5

THE 5. Vaše lepší verze.

Nové BMW řady 5 je ztělesněním sportovního manažerského vozu. Už na první pohled přesvědčí jasně rozpoznatelnou stylovou sportovností, která je vyjádřena hlavně dynamickou siluetou a vytříbeným stylem designu. Čisté plochy a jednoznačné kontury propůjčují elegantnímu exteriéru moderní a technicistní výraz. Elegantní a funkční interiér doplňuje inovativnost vozu vytvořená spojením pokrokových technologií a sportovních prvků výbavy. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje

Nové BMW řady 4.

Nové BMW řady 4.

BMW řady 4 Coupé dorazilo a je ještě osobitější a sportovnější než kdy jindy. Celková koncepce stojící za tímto dvoudveřovým automobilem, od jeho rozměrů a unikátních konstrukčních prvků po specifické naladění jeho podvozku, vykazuje nekompromisní odhodlání pro mimořádně podmanivé zážitky z jízdy.

M2

Nové BMW M2 CS.

Nové BMW M2 CS rozšiřuje linii speciálních modelů založenou modely BMW M3 CS a BMW M4 CS. Bylo navrženo, aby nabídlo jiskrné výkony na závodním okruhu, ale aby nezklamalo ani při každodenním používání. Špičková agilita, pocit z jízdy, směrová stabilita, přesnost řízení a ovladatelnost na limitu modelu BMW M2 Competition byly o další kousek vylepšeny. Díky tomu má nové BMW M2 CS nespornou sportovním autenticitu.

NOVÁ KOLEKCE BMW LIFESTYLE 2020.

NOVÁ KOLEKCE BMW LIFESTYLE 2020.

Život je plný zážitků a Vy si je můžete užít naplno. Nová kolekce odráží vášeň pro automobily a mobilitu. Jen tímto způsobem se může Vaše radost z jízdy stát Vaším stálým společníkem. Ať už při zvláštních příležitostech, při sportu, nebo ve Vašem každodenním životě. Svoboda a styl neznají hranice. Kvalita je v detailech.