Volné pozice ve Stratos Auto

Kdo jsme?

Jsme jeden z největších certifikovaných dealerů vozů BMW v České republice působící v Praze, Hradci Králové a nově i v Pardubicích.

Volné pozice v BMW STRATOS AUTO Praha:

SKLADNÍK

BAVÍ VÁS KOMUNIKOVAT?

MÁTE RÁDI AKČNÍ NÁPLŇ PRÁCE?

RÁDI NESEDÍTE NA JEDNOM MÍSTĚ?

Neváhejte a staňte se členem naší "rodiny" - rádi přijmeme kolegu se stejnou vizí - spoluhráče do našeho týmu, kterého jsme připraveni maximálně podpořit v úspěšné kariéře a růstu. Budete reprezentovat značku svojí osobou a životním stylem. Vaší každodenní náplní práce bude prodej náhradních dílů BMW, péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Co by měl náš nový kolega splňovat?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Nadšení pro značku BMW
  • 2 roky praxe na obdobné pozici - není nutné, ale výhoda :-)
  • Reprezentativní vystupování
  • Pečlivost a samostatnost při plnění zadaných úkolů
  • Znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Co od nás může nový kolega očekávat?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Výborné finanční ohodnocení
  • Mladý, přátelský a vstřícný kolektiv
  • Parkování pro zaměstnance
  • Možnost zajištění objednávky obědů
  • Denní místnost pro klidné strávení polední pauzy
  • Možnost dalšího vzdělávání – odborná školení
  • 100,- Kč stravenky
  • Firemní akce, teambuilding
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti každé pondělí
  • Roční odměny
  • Slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí aut, oblečení, doplňky – Lifestyle)

Pokud tento inzerát čte kolega/kolegyně, které tato nabídka zaujala, nechť nám zašle svůj strukturovaný životopis včetně fotografie na

CAR POOL MANAGER/ REFERENT DOPRAVY

Obchodní tým Autosalonu BMW v Praze na Proseku přijme do svých řad nového kolegu / novou kolegyni na pozici CAR POOL MANAGER / REFERENT DOPRAVY. Vaší náplní práce bude jak administrativní, tak organizační podpora prodeje.

Co bude náš nový kolega vykonávat?

  • Převážení vozidel a péče o jejich stav
  • Zabezpečování přejímky nových vozidel
  • Spolupráce na auditu a inventurách vozidel
  • Přihlašování a odhlašování vozů na dopravním inspektorátu
  • Zajišťování STK, sledování platnosti STK, emisí, dálničních známek a pojištění
  • Vedení evidence vozidel
  • Evidování a nahlašování pojistných událostí

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Silné komunikační schopnosti (otevřenost, přátelský přístup, výřečnost, takt, citlivost)
  • Rozhodovací schopnosti a řízení rizik, orientace na výsledek
  • Vztah k automobilovému odvětví, silná identifikace se značkou BMW
  • Flexibilita a ochota se učit, vysoká orientace na týmovou spolupráci
  • Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalita

  • Práci v příjemném, moderním prostředí autosalonu
  • Přátelský, týmově laděný kolektiv
  • Stravenky
  • Slevy na firemní produkty
  • roční odměny
  • Akce pro zaměstnance
  • Rozmanitou a zajímavou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 3-měsíční zkušební dobu, poté smlouvu na dobu neurčitou

V případě, že Vás uvedená nabídka zaujala, zašlete prosím Váš aktuální životopis včetně fotografie na

FLEET MANAGER

Staňte se naším kolegou a součástí značky BMW. Naše společnost stále roste, a pracujeme na sobě i na kvalitě našich služeb, rádi přijmeme kolegu se stejnou vizí - spoluhráče do našeho týmu, kterého jsme připraveni maximálně podpořit v úspěšné kariéře a růstu. Budete reprezentovat značku svojí osobou a životním stylem. Vaší každodenní náplní práce bude prodej vozidel BMW, péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí.

  • Nadšení pro značku BMW, 2 roky praxe na obdobné pozici

  • Parkování pro zaměstnance,
  • 100,- Kč stravenky,
  • Firemní akce, teambuilding,
  • Multisport karta, občerstvení na pracovišti každé pondělí
  • Motivační odměny
  • Příspěvky na firemní dress code
  • Odměny za doporučení nového kolegy

PRACOVNÍK MYTÍ VOZIDEL

Pracovat pro značku BMW je opravdovou výzvou, proto na sobě pracujeme a neustále rosteme. Přijmeme do našeho mladého týmu kolegu, který s námi bude sdílet smysl pro preciznost a kvalitu pověstnou pro BMW. Vaší každodenní činností bude příprava vozidel pro naše zákazníky.

Co by měl náš nový kolega splňovat

  • Praxe v oboru vítána
  • Praxe v autorizovaném servise výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Spolehlivost
  • Pečlivost, loajalita, samostatnost

Co od náš může nový kolega očekávat?

  • Práci v příjemném moderním prostředí autosalonu
  • Denní místnost pro klidné strávení polední pauzy,
  • 100,- Kč stravenky, 1x týdně občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí vozidel, oblečení a doplňky – BMW Lifestyle apod.).

Pokud tento inzerát čte kolega, kterého tato nabídka zaujala, nechť nám zašle svůj strukturovaný životopis včetně fotografie na

AUTOMECHANIK VOZIDEL BMW

Pracovat pro značku BMW je opravdovou výzvou, proto na sobě pracujeme a neustále rosteme. Příjmem do našeho mladého týmu kolegu, který s námi bude sdílet smysl pro preciznost a kvalitu pověstnou pro BMW. Máme nejmodernější přístroje a technologické postupy a jsme připraveni Vás zaškolit a vše naučit.

  • vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, diagnostik
  • praxe v oboru – zkušenosti s luxusními vozy výhodou
  • samostatného, aktivního člověka s dobrým přístup k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy, nebo jim předchází
  • pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů
  • základní znalost AJ, pro čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B

  • práci v příjemném moderním prostředí autosalonu, rozmanitou a zajímavou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • mladý, přátelský a vstřícný kolektiv
  • parkování pro zaměstnance
  • možnost zajištění objednávky obědů
  • denní místnost pro klidné strávení polední pauzy
  • možnost dalšího vzdělávání – odborná školení
  • 100,- Kč stravenky, 1x týdně snídaňové pondělky
  • firemní akce, teambuilding
  • multisport karta
  • slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí vozidel, oblečení doplňky – Lifestyle apod.)

Kontakt:

Chcete-li  se stát naším kolegou a máte rádi výzvy, pošlete nám životopis, kterému se budeme rádi věnovat. Email: