BMW i3 pro MĚSTSKOU POLICII Hradec Králové.

Vozový park městské policie v Hradci Králové rozšířilo revoluční BMW i3. Celosvětově nejúspěšnější prémiový elektřinou poháněný vůz. Je to také nejrozšířenější elektromobil používaný v záchranných a bezpečnostních složkách. Tento vůz s karbonovou nosnou strukturou a vyspělými komunikačními systémy dokáže obstát nejen v soukromém sektoru, ale také v oblastech profesionálních záchranných a bezpečnostních sborů.

 

STRATOS AUTO ve spolupráci s BMW Group ČR připravilo speciální nabídku pro městskou policii v Hradci Kralové. Tato nabídka má za cíl ukázat možnost reálného nasazení ekologických a čistě elektrických vozidel při plnění služebních povinností zejména v městských aglomeracích.

 

Pro Pardubice jsme si připravili vůz  BMW i3 s bohatou výbavou Advanced edition čítající kromě jiného balíček služeb ConnectedDrive Services s integrovanou kartou SIM. Nabídka BMW i3 v současnosti obsahuje čtveřici modelů, pro policejní sbory České republiky jsou připravené verze BMW i3 94 Ah se zvětšeným akumulátorem a reálným dojezdem až 200 km pro variantu BEV a až 350 km pro variantu REX.

 

Kontaktujte prodejce vozů BMW i:

 

Josef Drbohlav
BMW Hradec králové

GSM: 720 957 134