JOY GOLF & FESTINA TOUR POWERED BY STRATOS AUTO.

Vážení golfisté,

pro rok 2017 jsme pro Vás ve spolupráci s renomovanými partnery připravili již VIII. ročník legendární JOY GOLF & FESTINA TOUR POWERED BY BMW STRATOS AUTO, který tvoří 9 otevřených samostatně klasifikovaných turnajů, ve kterých se soutěží o krásné skleněné upomínkové trofeje od českého skláře a hodnotné ceny nejen od společnosti FESTINA. Pro pravidelné hráče této tour je zhotoven žebříček, do kterého se zaznamenávají body (součet brutto a netto Stablefordových bodů), které v jednotlivých turnajích získají. Naším hlavním cílem je, aby zalíbení v turnajích nalezl každý hráč. Na své si přijdou jak příležitostní golfisté s vyšším HCP, tak i hráči s nižším HCP, kteří se svými soupeři budou soutěžit ve své kategorii. Nezklameme ani hráče se smyslem pro fair play, kteří projeví přání hrát ve společném flightu se svými přáteli. Všechny turnaje budou tradičně odehrány na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Mladé Boleslavi.

 

Joy Golf 8.4.2017 Festina Tour 2017: prvním vítězem je domácí Svoboda.

Úvodního turnaje mladoboleslavské celoroční série Joy Golf & Festina Tour 2017 powered by BMW Stratos Auto na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi se zúčastnilo čtyřicet golfistů a devět golfistek. Jasně nejlepším byl Daniel Svoboda z domácího Golf club Mladá Boleslav, který zvládl deset jamek v paru a na osmi zahrál bogey a s celkovým skóre osmdesáti ran neměl konkurenta. Druhý Martin Báša z Golf Club Poděbrady za ním zaostal o pět ran především proto, že na zvládnutí sedmé pětiparové jamky ztížené vodními překážkami potřeboval fatálních devět úderů. V celkové klasifikaci čtrnáctá Stanislava Natale z hostivařského golfového klubu byla nejlepší z ženských účastnic s výkonem 97 ran.

 

Již osmý ročník amatérského seriálu golfových turnajů pod názvem Joy Golf & Festina Tour powered by BMW Stratos Auto 2017 se uskuteční od dubna do září letošního roku opět výhradně na osmnáctijamkovém mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi.

 

Po úvodním dubnovém turnaji následných osm se uskuteční v přesně daných termínech. Nejbližší již tuto neděli 23. dubna. Další jsou na programu v tyto dny: sobota 13. května, v neděle 28. května, neděle 18. června, sobota 22. července, sobota 19. srpna, neděle 10. září a sváteční čtvrtek 28. září.


Finále:Finálový turnaj JOY GOLF & FESTINA TOUR 2017 se uskuteční 28. 9. 2017.