Karolina Řeháčková & Magdalena Dodstálová.

STRATOS AUTO partnerem beach volejbalové dvojice!

Stali jsme se partnery bech volejbalové dvojice Karoliny Řeháčkové a Magdaleny Dostálové reprezentující  Českou republiku na mezinárodních soutěžích. 

 

Tato nadějná dvojice se stmelila v roce 2014 a za sebou již má dvě plně odehrané sezony.  Poslední sezona 2016 se nesla ve znamení skvělých úspěchů. Majda s Kájou se mohou pyšnit získaným stříbrem z evropského poháru (Finsko 2016), či bronzovou plackou z Mistrovství střední Evropy (Chorvatsko 2016). Dohromady holky získaly 8 medailí v sezoně 2016. Dále již posbíraly přes 1000 světových bodů a řadí se mezi 80 nejúspěšnějších týmů na světě. Jak holky asi budou pokračovat?

 

Společně se svým trenérem Ondřejem Přidalem (bývalým reprezentantem) makají každý den, takže křivka grafu výkonu půjde strmě nahoru a nové, vysoké cíle jsou před nimi :-) Pozitivní vztah a energie hráček z kurtu přímo sálá, avšak vzájemná kladná chemie vskutku působí i mimo kurt. Pro tento úžasný sport je to klíčové, neboť výběr beach volejbalového partnera by se dalo přirovnat k takovému druhému "manželství" :) 

 

Cíle pro probíhající sezonu:

- pravidelná účast v hlavní soutěži FIVB World Tour

- účast na mistrovství světa a mistrovství Evropy

- upevnění pozice v české špičce

- kvalifikování na LOH v Tokiu 2020