BMW 8 Coupé a Convertible

Vůz pro gentlemany.

BMW 8 Coupé

Představením nového BMW řady 8 Coupé se začala psát zcela nová kapitola v dlouhé historii výjimečných sportovních vozů bavorského výrobce prémiových automobilů. Aktuální modelové ofenzivě značky v luxusním segmentu současně uděluje mimořádně dynamický start. BMW řady 8 Coupé je automobil snů, který se vyznačuje vynikajícím výkonem, emocemi bouřícím designem, špičkovým luxusem a výjimečně pokročilými prvky výbavy v otázkách technologií zobrazování a ovládání, asistenčních systémů a konektivity. 

 

Primárním cílem ve vývoji nového BMW řady 8 Coupé byla vzrušující jízdní dynamika. Karoserie, hnací ústrojí a podvozek byly důsledně zdokonaleny s cílem dosáhnout maximální agility, preciznosti a vyváženosti, které se od vrcholných sportovních automobilů očekávají. V průběhu tohoto procesu byly zkombinovány pozoruhodně výkonné motory s inteligentním systémem pohonu všech kol BMW xDrive a konstrukčním přístupem BMW EfficientLightweight. Nové BMW řady 8 Coupé bylo vyvíjeno souběžně se závodním BMW M8 GTE.

 

Precizní detaily optimalizují aerodynamiku a hmotnost. 
Odpor vzduchu aerodynamické karoserie nového BMW řady 8 Coupé napomáhá snižovat téměř kompletně zakrytý podvozek, aktivní ovládání lamel masky chladiče ve tvaru ledvinek a větrné clony a boční průduchy Air Breather. Proudění vzduchu usměrňují také spodní části vnějších zpětných zrcátek, namontované přímo na spodní lištu bočního okna. To je poprvé, kdy se toto elegantní a moderní provedení objevuje na voze s bezrámovými bočními okny. Na BMW M850i xDrive Coupé se objevuje dodatečný nástavec spoileru, minimalizující vztlak na přední nápravě ve vysokých rychlostech. Model BMW M Performance je také standardně vybaven M zadním spoilerem. 

 

Nabídka skladových vozů BMW řady 8 Coupé

 

BMW 8 Cabrio.

 

Představením nového otevřeného sportovního vozu, který svým dynamickým stylem, emotivností a exkluzivitou spadá do nejvyšší kategorie, BMW pokračuje v nastolené ofenzivě v segmentu luxusních vozů. Nové BMW řady 8 Cabrio mísí ultrasportovní jízdní vlastnosti s osobitou elegancí a extrémně exkluzivními jízdními zážitky v otevřeném čtyřmístném voze.

 

Řidič a jeho spolucestující jsou uvnitř nového BMW řady 8 Cabrio chráněni před povětrnostními vlivy klasickou plátěnou střechou. Vícevrstvá plátěná střecha vyniká nízkou hmotností a špičkovou zvukovou izolací. Skládací konstrukce natáhne střechu tak, že silueta vozu připomíná kupé. Inovativní střecha navíc minimalizuje aerodynamický hluk. 

 

Vystupující přední nárazník s velkými nasávacími otvory je výrazným prvkem evokujícím mimořádné sportovní schopnosti. Tento dojem je ještě dominantnější v případě BMW M850i xDrive Cabrio, které je standardně vybaveno M sportovním paketem, jenž může mít BMW 840d xDrive Cabrio volitelně. Jednodílný rámeček lemuje dvě nízko umístěné části BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek, jejíž šestiúhelníkový tvar se ve spodní části rozšiřuje. 

 

Také nové BMW M850i xDrive Cabrio zdůrazňuje svoji individualitu množstvím specifických exteriérových designových prvků. Aerodynamicky optimalizované prvky karoserie, které jsou součástí M sportovního paketu, jsou kombinovány s nástavci předního i zadního nárazníku a exkluzivními prvky v šedé barvě Cerium Grey. Mezi prvky lakované touto barvou se řadí rámeček a lamely masky chladiče BMW ve tvaru ledvinek, kryty zpětných zrcátek, průduchy Air Breather, koncovky výfuku, M logo na předních blatnících a označení modelu na víku zavazadlového prostoru. Zákazníci si také mohou volitelně naspecifikovat karbonový paket, v jehož případě jsou lamely nasávacích otvorů, kryty vnějších zpětných zrcátek a rámečky zadního nárazníku, v nichž jsou umístěny koncovky výfuku, vyrobeny z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (z karbonu).

 

Nabídka skladových vozů BMW řady 8 Cabrio

 

Rádi byste tyto vozy vyzkoušeli při testovací jízdě? Neváhejte kontaktovat naše prodejce nebo se zastavte na našich showroomech.

 

Showroom BMW Hradec Králové:

 

Josef Drbohlav

Prodejce vozů
+420 720 957 134

 

Showroom BMW Praha:

 

Leoš Lejček
Prodejce vozů
+420 722 909 782

 

Showroom BMW Pardubice: 

 

Michal Ilič

Prodejce vozů

+420 702 021 481