BMW X2 M Mesh Edition.

Ještě více individuality.

Nová edice BMW X2 M MESCH EDITION právě nyní na našem showroomu v Hradci Králové. 

 

ZOBRAZIT VŮZ

 

Nová edice M Mesh Edition dodává BMW X2 ještě výraznější a vizuálně přitažlivější vzhled. Od svého uvedení na trh v roce 2018 spojuje extrovertní auru a sportovní vzhled s moderním životním stylem. Nyní toto Sports Activity Coupé (SAC) přichází s M mřížkovanou maskou chladiče, exkluzivními barevnými kombinacemi a společně s modernizovanou přídí je osvěžením v segmentu kompaktních prémiových vozů.

 

BMW X2 tak svým působivým stylem opět plní roli sebevědomého městského rebela.

 

BMW X2 M Mesh Edition používá unikátní kombinaci individuality, radosti z jízdy, lifestylového charakteru a praktičnosti k oslovení aktivních zákazníků, kteří jsou buď mladí věkem, nebo myslí. BMW X2 v nové individualistické edici vystoupil na trh v listopadu 2020.

 

SPECIFICKÉ VLASTNOSTI:

 

  • Výrazný vzhled zásluhou BMW M mřížkované masky chladiče v leskle černém provedení s výrazným trojrozměrným designem inspirovaným závodními vozy. 
  • Standardní výbavou jsou polepy na kapotě motoru, na krajích předního nárazníku a na obou párech dveří. Mají nepřehlédnutelnou oranžovou barvu a dokonale doplňují nový metalický šedý lak Brooklyn Grey určený výhradně pro edici M Mesh Edition, případně černý metalický lak Sapphire Black.
  • M aerodynamická kola s průměrem 19 nebo 20 palců se vsadkami barevně sladěnými s polepy.
  • Edice M Mesh Edition zaujme přední částí shodnou s ostatními modely BMW X2, a to včetně jejích hladkých ploch a LED světlometů s integrovanými světly do špatného počasí. 
  • • Výrazný vzhled nové edice vytváří také výbava BMW Individual High-gloss Shadow Line s rozšířeným obsahem, zahrnující leskle černý rámeček masky chladiče, leskle černý kroužek kolem znaku BMW na zádi a koncovky výfuku v provedení černého chromu.
  • Standardní výbavou interiéru jsou M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami s kombinovaným čalouněním hnědou kůží Mocha a Alcantarou v provedení Anthracite.
  • Hliníkové obložení interiéru Aluminium Hexagon, černé čalounění stropu BMW Individual, M ocelové pedály, M podložka pod levou nohu, M kožený volant a klíček od vozu s exkluzivní M trikolorou jsou dalšími prvky obsaženými ve standardní výbavě. Modely s manuální převodovkou mají řadicí páku ozdobenou logem M.
  • Součástí výbavy BMW X2 M Mesh Edition je BMW operační systém 6 s propracovaným systémem obsluhy s trojicí možností: ovladačem iDrive, dotykovým kontrolním displejem nebo – v případě, že je součástí výbavy navigační systém – také hlasem. Standardní výbavou je kromě jiného hands-free připojení s rozhraním Bluetooth a digitální rádio DAB. Součástí volitelné výbavy je BMW navigační systém s 8,8“ kontrolním displejem nebo BMW navigační systém Plus s displejem o úhlopříčce 10,25 palce a barevným Head-Up Displejem.

 

Nabízené varianty motorů pro BMW X2 M Mesh Edition:

 

BMW X2 sDrive18i 100 kW (136 k)/220 Nm

BMW X2 sDrive20i/xDrive20i 131 kW (178 k)/280 Nm

BMW X2 xDrive25e 162 kW (220 k)/395 Nm

BMW X2 sDrive18d/xDrive18d 110 kW (150 k)/350 Nm

BMW X2 sDrive20d/xDrive20d 140 kW (190 k)/400 Nm

BMW X2 xDrive25d 170 kW (231 k)/450 Nm

 

ZOBRAZIT NABÍDKU VOZŮ BMW X2

 

Pro více informací či testovací jízdu neváhejte kontaktovat naše prodejce:

 

Showroom Hradec Králové

 

Petr Hanuš

Prodejce vozů
+420 702 051 966

Ondřej Houdek

Prodejce vozů  
+420 601 365 494