Nové BMW M2 CS.

Divoké na okruhu, příjemné v každodenním provozu.

Nové BMW M2 CS rozšiřuje linii speciálních modelů založenou modely BMW M3 CS a BMW M4 CS. Bylo navrženo, aby nabídlo jiskrné výkony na závodním okruhu, ale aby nezklamalo ani při každodenním používání. Špičková agilita, pocit z jízdy, směrová stabilita, přesnost řízení a ovladatelnost na limitu modelu BMW M2 Competition byly o další kousek vylepšeny. Díky tomu má nové BMW M2 CS nespornou sportovním autenticitu.

 

 

 

MOTOR.

Okamžitý nástup výkonu díky technologii M TwinPower Turbo. 

 

Řadový šestiválcový motor generuje maximální výkon 331 kW (450 k) při 6250 1/min, o 29 kW (40 k) více než BMW M2 Competition. Nejvyšší točivý moment B je k dispozici mezi 350 a 5500 1/min. To umožňuje BMW M2 CS vystřelit z 0 na 100 km/h za pouhé 4,0 sekundy za předpokladu, že je vybaveno volitelnou sedmistupňovou M dvouspojkovou převodovkou (M DCT). Maximální rychlost modelu ze speciální edice, který je standardně vybaven paketem M Driver’s, je elektronicky omezená na 280 km/h

 

PODVOZEK.

 

Základem senzačních jízdních vlastností BMW M2 CS je standardně dodávaný Adaptivní M podvozek a M sportovní brzdy, navržené na základě poznatků získaných ve světě motorsportu. Adaptivní M podvozek, který byl dříve vyhrazen pouze pro modely M4, dává řidičům na výběr mezi jízdními režimy Comfort, Sport a Sport+, z nichž každý mění nastavení tlumičů.

 

VÝFUK. 

 

Výfukový systém, který nabízí ještě větší estetickou a zvukovou přitažlivost než v případě BMW M2 Competition, tvoří dvě části a je zakončen čtveřicí koncovek, z nichž každá má na sobě vyražené logo M. Dvě elektricky ovládané klapky zajišťují, že BMW M2 CS vydává zvuk hodný modelu BMW M. 

 

MOTORSPORT. 

 

V hlavní roli zkušenosti ze světa motorsportu. Výkon nabízený automobily, jako je BMW M2 CS, si při jízdě na závodním okruhu žádá specifické nároky na mazání motoru. V této oblasti BMW M BMW Informace pro Média Listopad 2019 využívá mnohaletých zkušeností z motorsportu. Například olejová vana je vybavena horizontální přepážkou, která zabraňuje přelévání maziva při velkém bočním přetížení působícím při ostrých změnách směru. V blízkosti turbodmychadel se rovněž nachází další sací olejové čerpadlo a propracovaný systém vracení oleje, který zaručuje, že mazací okruh funguje hladce i při extrémním zrychlení a brzdění.

 

INTERIÉR.

Zaměřené na jízdu, sportovní, lehké.

 

Interiér BMW M2 CS kombinuje exkluzivní, autentickou estetiku se sportovním a luxusním vzhledem Alcantary a inovativním lehkým designem. Středová konzola je vyrobena výhradně z lehkých uhlíkových vláken a oproti standardním automobilům přináší úsporu hmotnosti o více než 50 procent. Materiál CFRP byl použit také na madla dveří a jejich obložení.

 

BMW M2 CS za 2 175 000 Kč bez DPH.

 

Pro více informací o tomto modelu kontaktujte naše prodejce.

 

Showroom Praha

 

Leoš Lejček

Prodejce vozů
+420 722 909 782

 

Showroom Hradec Králové

 

Ondřej Houdek

Prodejce vozů
+420 601 365 494

 

Showroom Pardubice

 

Michal Ilič

Prodejce vozů

+420 702 021 481