Nové BMW řady 1.

Rozmanité jako sám život.

Zcela nové BMW řady 1 je mladistvé, cool a městské. Kompaktní proporce, plynule se svažující střešní linie a výrazně dynamické tvary na první pohled slibují agilitu a radost z jízdy. Interiér je moderní a jednoznačně strukturovaný. Cestujícím nabízí více místa než kdy předtím.

 

 

INTERIÉR.

 

Interiér nového BMW řady 1 kombinuje více skutečného prostoru a lepší dojem z prostornosti s vysoce kvalitními materiály, na řidiče orientovanými ovladači a inovativními detaily, jako jsou podsvícené interiérové lišty, které se v BMW objevují vůbec poprvé. Moderní a přehledný interiér vytváří dojem dynamiky a kvality, podtržený souhrou různých povrchových úprav a texturních prvků za volantem, na přístrojové desce a na dveřích.

 

EXTERIÉR.

 

Přechod na BMW architekturu pohonu předních kol se odráží v nových proporcích a plynulých a protáhlých liniích zcela nového BMW řady 1. Kratší přední kapota přechází do čelního skla, zatímco dlouhá střešní linie směrem dozadu mírně klesá. Široká zadní část se sportovně tvarovanými boky nad zadními koly zdůrazňuje při pohledu zezadu mohutný, sportovní vzhled vozu.

 

MODELY A VÝBAVOVÉ LINIE.

 

  • Advantage - Už základní provedení BMW řady 1 svými dravými sportovními tvary představuje velmi lákavou nabídku. 
  • Sport Line - Černé ozdobné prvky v předním nárazníku Modelu Sport Line opticky zvětšují nasávací otvory, které jsou, stejně jako lamely BMW masky chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek, zhotoveny v leskle černém provedení. Zdůrazňuje to šířku vozu. Rámeček BMW masky chladiče je v leskle chromovém provedení, zatímco okna zdobí lišty BMW Individual high-gloss Shadow Line.
  • Luxury Line - Exkluzivní charakter Modelu Luxury Line vyzdvihují dodatečné designové prvky v hliníkovém provedení. Patří mezi ně čelní plochy lamel BMW masky chladiče, speciální prvky nasávacích otvorů a ozdobná lišta ve spodní části zadního nárazníku.
  • M Sport - Model M Sport se v oblasti designu posouvá o další kousek blíž k vrcholnému provedení BMW M135i xDrive. Obzvláště zajímavý je přední nárazník s odlišně tvarovanými nasávacími otvory a leskle černými prvky, plus spodní část BMW M zadního nárazníku, rovněž v leskle černém provedení. V zadním nárazníku jsou také otvory, které odvádějí vzduch od zadních kol.
  • M135i xDrive - BMW M135i xDrive podtrhuje své postavení sportovní vlajkové lodi modelové řady exkluzivním vzhledem a barevnými akcenty v šedém provedení Cerium Grey. Toto je jediná modelová varianta, která se vyznačuje BMW maskou chladiče v originálním mřížkovaném designu.

 NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ BMW řady 1

 

 

V případě zájmu o testovací jízdu či více informací kontaktujte prosím naše prodejce:

 

Showroom BMW Hradec Králové:

 

 Petr Hanuš
Prodejce vozů

+420 702 051 966

Ondřej Houdek

Prodejce vozů
+420 601 365 494        

 

Showroom BMW Praha:

 

Vít Mikluš
Prodejce vozů
+420 601 570 420

Leoš Lejček
Prodejce vozů
+420 722 909 782

 

Showroom Pardubice:

 

Jakub Zídek

Prodejce vozů

+420 601 326 857

Michal Ilič

Prodejce vozů

+420 702 021 481