Nové BMW řady 4.

Stylový individualista. Opusťte své zvyky.

 

BMW řady 4 Coupé dorazilo a je ještě osobitější a sportovnější než kdy jindy. Celková koncepce stojící za tímto dvoudveřovým automobilem, od jeho rozměrů a unikátních konstrukčních prvků po specifické naladění jeho podvozku, vykazuje nekompromisní odhodlání pro mimořádně podmanivé zážitky z jízdy.

 

Čistě navržené plochy, vysoce kvalitní materiály a na řidiče zaměřené rozvržení interiéru vytvářejí prémiovou atmosféru a jednoznačně ukazují dynamické pojetí vnitřního prostoru nového BMW řady 4 Coupé. Standardem jsou sportovní sedadla a nově navržený sportovní kožený volant. Vysoko umístněná středová konzola společně se sladěným designem přístrojové desky a obložením dveří vytváří vpředu útulnou atmosféru. Pohodlí při cestách na dlouhé vzdálenosti dále zlepšuje standardně dodávané akusticky izolační čelní sklo.

 

Motory: vylepšená technologie BMW TwinPower Turbo a mild hybridní technologie pro větší dynamiku a efektivitu. Nové BMW M440i xDrive Coupé je stejně jako vznětové modely vybaveno mild hybridní technologií. Použitím výkonného 48V startér-generátoru a druhé baterie umožňuje generovat a ukládat mnohem více původně kinetické energie.

 

Vůbec poprvé jsou všechny modelové varianty BMW řady 4 Coupé standardně vybaveny osmistupňovou převodovkou Steptronic. Nejnovější verze automatické převodovky přenáší hnací sílu motoru s optimalizovanou charakteristikou řazení a ještě větší účinností. Osmistupňová převodovka Steptronic Sport, která je standardně výbavou modelů BMW M a jako volitelná výbava je k dispozici pro všechny ostatní modelové varianty, přináší ještě ostřejší dynamiku řazení a je dodávána společně s řadicími páčkami na volantu. Má také novou funkci Sprint, která upravuje charakteristiku motoru a řazení tak, aby maximalizovala dynamiku akcelerace ze středních otáček a při předjíždění.

 

NABÍDKA SKLADOVÝCH MODELŮ

 

Nabízené modely:

BMW 420i Coupé • BMW 430i Coupé • BMW M440i xDrive Coupé • BMW 420d Coupé • BMW 420d xDrive Coupé

 

Pro více informací nebo v případě zájmu o testovací jízdu, neváhejte kontaktovat naše prodejce. 

 

Showroom Hradec Králové

 

Petr Hanuš

Prodejce vozů
+420 702 051 966

Daniel Král

Prodejce vozů
+420 702 018 686

 

Showroom Praha

 

Leoš Lejček
Prodejce vozů
+420 722 909 782

 Vít Mikluš
Prodejce vozů
+420 601 570 420

 

Showroom Pardubice

 

Jakub Zídek
Prodejce vozů

+420 601 326 857

Michal Ilič
Prodejce vozů

+420 702 021 481