Nové BMW X5.

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY.

Nepřehlédnutelné terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu kombinované s prémiovými vlastnostmi a typickou dynamikou BMW: to byl cíl, s nímž BMW před více než 20 lety představilo vozidlo zcela nové kategorie Sport Activity Vehicle (SAV). Prvním zástupcem tohoto druhu bylo BMW X5, které se tak stalo zakladatelem rodiny BMW X a vedoucím hráčem na trhu prémiových automobilů s pohonem všech kol. A toto postavení si udržuje dodnes. 

Celosvětově se prodalo více než 2,2 milionu kusů BMW X5 ve třech generacích. A nový model posouvá laťku v oblasti designu a technologií o další kus výš. Nové BMW X5 se bude opět vyrábět v závodě BMW ve Spartanburgu, který se nachází v severoamerickém státě Jižní Karolína. Toto výrobní centrum modelů BMW X zajišťuje také výrobu BMW X3, BMW X4, BMW X6 a uvedené portfolio zanedlouho doplní BMW X7. Uvedení nového BMW X5 na trh je naplánováno na listopad 2018.

 

Design

 

"BMW X5 zosobňuje původ rodiny BMW X a ve své čtvrté generaci je, co se vzhledu a modernosti týče, nejvýraznější." uvedl Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design. "Určuje nový designový jazyk X, který se vyznačuje robustností, čistotou a precizností."

Nejpozoruhodnějším designovým prvkem přední části je velká maska chladiče BMW s jednodílným rámečkem. Nové BMW X5 je standardně vybaveno LED světlomety, přičemž laserové světlomety s Adaptivním LED světlomety jsou součástí volitelné výbavy. Tento systém využívá laserový zdroj (BMW Laserlight) pro dálková světla s asistentem dálkových světel Selective Beam zabraňujícím oslnění a optimalizujícím funkci dálkových světlometů. Výsledkem je dosah neoslňujícího paprsku dálkových světel až do vzdálenosti přibližně 500 metrů.

 

Interiér a výbava

 

Moderní, jasně strukturované a elegantní povrchy uvnitř BMW X5 vyzařují velkorysý pocit prostornosti. Cestující vpředu i vzadu si skutečně užívají velkolepý prostor v exkluzivním prostředí. Přístrojový panel je rozdělen táhlími horizontálními linkami, které doplňují elegantní galvanizované prvky pro zdůraznění šířky interiéru.

 

Motorizace

 

Nové BMW X5 je uvedeno na trh se dvěma zážehovými a dvěma vznětovými motory nejnovější generace. Součástí nabídky při uvedení do prodeje bude také model BMW M Performance. BMW X5 M50d pohání vznětový řadový šestiválec se čtveřicí turbodmychadel. Řadový šestiválec pracuje také pod kapotou BMW X5 xDrive40i a BMW X5 xDrive30d. Výkony všech motorů přenáší osmistupňová automatická převodovka Steptronic, zatímco inteligentní pohon všech kol BMW xDrive zaručuje, že výkon se bezpečně přemění v bezpečný pohyb vpřed - na silnici i mimo ni.

 

Nabídka skladových vozů BMW X5 

 

Přijďte si objednat zcela nové BMW X5 a buďte mezi prvními, kteří usednou za volant pravého vůdce smečky.

 

 

Showroom BMW Pardubice:

 

Jakub Zídek
Prodejce vozů

+420 601 326 857

 

Showroom BMW Praha:

 

Leoš Lejček
Prodejce vozů
+420 722 909 782

 

Showroom BMW Hradec Králové:

 

Daniel Král

Prodejce vozů

+420 702 018 686