Ryzí radost z jízdy. BMW Z4.

Nové BMW Z4.

BMW odhaluje nejnovější pojetí klasické koncepce roadsteru. Nové BMW Z4 má jakožto správný otevřený sportovní automobil s emotivním designem, kompletně elektricky ovládanou plátěnou střechou a na řidiče orientovaným interiérem předpoklady stát se hvězdou prémiové kategorie. 

 

Nově navržená přední a zadní náprava má přínos nejen pro sportovní jízdní vlastnosti, ale také pro jízdní komfort. A nové BMW Z4 mísí svůj ryzí sportovní rodokmen s množstvím pokročilých a špičkových prvků výbavy z oblasti asistenčních systémů, ovládání a konektivity. 

 

Prostor pro individualitu: devět barev karoserie, dvě barevná provedení plátěné střechy, výbava Sport Line, M sportovní paket a model BMW M Performance. 


Na výběr je jedna pastelová a osm metalických barev karoserie. Plátěná střecha je standardně nabízena v černém provedení, antracitové provedení se stříbřitým efektem je dodáváno v rámci volitelné výbavy. Střecha se ovládá elektricky a lze ji složit a natáhnout během deseti sekund, a to dokonce i v rychlostech do 50 km/h.

 

Řidič i spolujezdec sedí ve specifických sportovních sedadlech s integrovanými opěrkami hlavy, navržených přímo pro tento model. BMW Z4 sDrive30i je uvnitř standardně čalouněno kůží Vernasca, která je k dispozici v provedení černá, bílá Ivory, hnědá Cognac a červená Magma, přičemž každé barevné provedení je sladěno s kontrastním prošíváním a lemováním. Standardní výbavou pro BMW Z4 M40i je interiér čalouněný kůží a alcantarou s modrým kontrastním prošíváním a lemováním.

Rádi byste tyto vozy vyzkoušeli při testovací jízdě? Neváhejte kontaktovat naše prodejce nebo se zastavte na našich showroomech.

 

Nabídka skladových vozů BMW Z4

 

Showroom BMW Hradec Králové:

 

Daniel Král

Prodejce vozů
+420 702 018 686

 

Showroom BMW Praha:

 

Leoš Lejček
Prodejce vozů
+420 722 909 782

 

Showroom BMW Pardubice: 

 

Michal Ilič

Prodejce vozů

+420 702 021 481