Informace o společnosti

 

Historie firmy: STRATOS AUTO, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1994. Od začátku se věnuje autorizovanému prodeji a servisu vozů IVECO, v roce 2004 se přidal autorizovaný servis BMW, o tři roky později se firma stala také prodejcem vozů BMW a v Hradci Králové postavila nejmodernější BMW autosalon v České republice. Tím firma získala status autorizovaný dealer BMW. Od roku 2009 se firma věnuje také prodeji a servisu FIAT Professional. V roce 2012 firma vybudovala druhý autosalon BMW na Praze 9. A v roce 2019 se firma může pyšnit už třetím showroomem BMW Stratos Auto, který sídlí v Pardubicích. 


Název firmy: Rádi bychom Vám vysvětlili jednu malou zajímavost, která se váže ke vzniku názvu naší společnosti. Zakladatelem a majitelem společnosti je Martin Strakoš. Mnozí z Vás si hned spojí jeho jméno se jménem společnosti, ale NENÍ tomu tak.Název STRATOS je odvozen od legendárního soutěžního speciálu Lancia Stratos. Díky futuristickým tvarům dostal vůz jméno Stratos; tedy jako by přicházel ze stratosféry. A to je i myšlenka našeho majitele. Jít neustále dopředu, zkvalitňovat služby, nezastavit se před problémy a vykouzlit úsměv na tvářích našich zákazníků.

 

BMW: Pro dosažení všech těchto cílů je v naší společnosti zaveden systém řízení kvality ISO 9001:2000; disponujeme vlastní klempírnou, lakovnou i myčkou. Kromě prodeje a servisu nových vozů u nás najdete vozy Premium Selection (referentské vozy), příslušenství a samozřejmě autorizovaný servis motocyklů. Servis u nás najde i zákazník MINI Copperů, ale pouze pozáruční. Od roku 2010 jsme také autorizovaným dealerem BMW M a již dvakrát jsme vyhráli ocenění nejlepší BMW M dealer ve střední a východní Evropě. Od roku 2015 jsme se stali také autorizovaným dealerem BMW i.