Bezplatné BMW pojištění pneumatik.

VĚTŠÍ BEZPEČNOST PRO VĚTŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Vývoj BMW Originálních pneumatik začíná při vytvoření nového modelu. Aby byla zaručena optimální odezva a radost z jízdy, jsou BMW Originální pneumatiky dokonale sladěny s podvozkem a dalšími požadavky, specifickými pro každý model. Jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik a pouze tehdy, pokud zaručují typické ovládání BMW a splní ve všech testech náročná kritéria BMW, získají symbol hvězdy.

 

Základem optimálního hnacího ústrojí je dokonalá sada pneumatik. Pouze pneumatiky BMW se symbolem hvězdy vám poskytnou výjimečný pocit z jízdy na pneumatikách, které dokonale vyhovují Vašemu BMW. Aby pneumatiky získaly symbol hvězdy, musí projít rozsáhlým testováním v těch nejpřísnějších podmínkách.

 

BMW symbol hvězdy značí nejvyšší kvalitu, za kterou ručíme. Zakoupením pneumatik u STRATOS AUTO získáte bezplatné BMW pojištění pneumatik na všechny originální BMW pneumatiky se symbolem hvězdy. Pojištění pneumatik je platné po dobu 36 měsíců od data zakoupení a nabízí Vám optimální ochranu a rovněž 100% úhradu nákladů.

 

Zjistěte více:

 

Showroom BMW Hradec Králové:

 

Miloš Kramář
Vedoucí skladu

+420 602 138 402

 

Showroom BMW Praha:

 

Václav Král
Vedoucí skladu náhradních dílů
+420 601 562 037

 

Showroom BMW Pardubice:

 

Vojtěch Bláha
Prodejce náhradních dílů

+420 467 027 081