Bezplatné BMW pojištění pneumatik.

VĚTŠÍ BEZPEČNOST PRO VĚTŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Vývoj BMW Originálních pneumatik začíná při vytvoření nového modelu. Aby byla zaručena optimální odezva a radost z jízdy, jsou BMW Originální pneumatiky dokonale sladěny s podvozkem a dalšími požadavky, specifickými pro každý model. Jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik a pouze tehdy, pokud zaručují typické ovládání BMW a splní ve všech testech náročná kritéria BMW, získají symbol hvězdy.

 

Základem optimálního hnacího ústrojí je dokonalá sada pneumatik. Pouze pneumatiky BMW se symbolem hvězdy vám poskytnou výjimečný pocit z jízdy na pneumatikách, které dokonale vyhovují Vašemu BMW. Aby pneumatiky získaly symbol hvězdy, musí projít rozsáhlým testováním v těch nejpřísnějších podmínkách.

 

BMW symbol hvězdy značí nejvyšší kvalitu, za kterou ručíme. Zakoupením pneumatik u STRATOS AUTO získáte bezplatné BMW pojištění pneumatik na všechny originální BMW pneumatiky se symbolem hvězdy. Pojištění pneumatik je platné po dobu 36 měsíců od data zakoupení a nabízí Vám optimální ochranu a rovněž 100% úhradu nákladů.

 

Zjistěte více:

 

Petra Čižinská
BMW Praha - Asistentka servisu 

Tel.: +420 241 090 114

 

Michaela Skrovná
BMW Hradec Králové - Asistentka servisu 

Tel.: +420 495 733 712