Nová aplikace My BMW.

Vaše přímé spojení se světem BMW.

Aplikace My BMW se k Vám hodí stejně jako vaše BMW. Je to přímé spojení s Vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte.

 

Základními změnami oproti předešlé aplikaci BMW Connected je například atraktivnější vzhled, možnost využití FACE ID nebo také propojení s aplikací DRIVER'S GUIDE, která Vám umožní si zobrazit širokou škálu manuálů a video návodů přímo k Vašemu modelu.

 

Za náš tým Vám tuto aplikaci můžeme rozhodně DOPORUČIT! Nikdy nebudete mít o svém vozidle větší přehled něž právě s touto aplikací. V případě Vašeho zájmu naleznete na konci článku odkazy ke stažení do Vašich mobilních zařízení a video návod, jak aplikaci spustit a nastavit.

 

Samozřejmostí je, že v případě Vašeho zájmu o pomoc s nastavením aplikace jsme Vám na našich showroomech vždy k dispozici a rádi Vám pomůžeme vše zprovoznit. 

 

 

5 funkcí nové aplikace My BMW.

 

  • Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím
  • Přímý přístup k vašemu BMW Servisu
  • Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu
  • Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest
  • Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb

 

SPRÁVA NÁVŠTĚV SERVISU. Máte až moc starostí na to, abyste v hlavě udrželi, kdy Vaše BMW bude potřebovat další servis? Nová aplikace na to myslí za Vás a přesně ví, co Vaše BMW potřebuje, a upozorní Vás, kdy bude potřeba navštívit servis. Samozřejmostí aplikace My BMW je také objednání na servis 24/7 do našeho autorizovaného servisu. K pocitu Vašeho bezpečí také přispívá možnost přístupu aplikace k BMW Asistenční službě, kdykoli se vyskytne nějaký problém. 

 

SPRÁVA STAVU A VZDÁLENÁ OBSLUHA VAŠEHO VOZU. Máte neustále všechny informace u sebe. Víte například jaký máte dojezd, kde jste své vozidlo zaparkovali nebo zda máte uzamčené všechny dveře od vozu. Zapomínáte své klíče od vozu? Nevadí, vytvořte si vlastní BMW Digitální klíč a uložte si jej ve svém kompatibilním telefonu iPhone.

 

SPRÁVA CEST. V aplikaci můžete vyhledat nové cíle nebo vaše oblíbené cíle a zaslat je přímo do vašeho BMW. Případně můžete pracovat také s cíli z mapových aplikací, jako je například Google Maps nebo Apple Maps, které podporují funkci sdílení do Vaší aplikace My BMW. Samozřejmostí nové aktualizace je také funkce PARK & CHARGE, která Vám umožní lokalizaci nabíjecích stanic v okolí Vaší cesty.

 

SPRÁVA BEZPEČÍ MÉHO VOZU.

Kdykoliv se můžete podívat na okolí svého BMW, abyste si ověřili, že je vše v pořádku. Služby Remote Services a Remote 3D View prostřednictvím aplikace My BMW umožní, abyste se podívali na okolí svého vozu z jakéhokoliv úhlu pohledu nebo jej uzamkli.

 

Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi vozidly BMW od modelového roku 2014 a ve spojení s volitelnou službou ConnectedDrive Services a kompatibilním smartphonem. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit v závislosti na zemi. Aplikace je dostupná samozřejmě v českém jazyce. 

 

NÁVOD NA INSTALACI VČ. ODKAZŮ KE STAŽENÍ:

 

STÁHNOUT APLIKACI v APP STORE®

STÁHNOUT APLIKACI V GOOGLE PlayTM

 

 

 

Věříme, že díky této aplikaci Vám bude svět BMW mnohem blíže než do teď. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Tým BMW Stratos Auto.

 

SHOWROOM PRAHA

 

Za Klíčovem 1

190 00 Praha 9

+420 241 090 111

 

SHOWROOM BMW HRADEC KRÁLOVÉ


Březhradská 195
503 32 Hradec Králové – Březhrad
+420 495 733 733

SHOWROOM BMW PARDUBICE


Dražkovice 239
533 33 Pardubice
+420 467 027 091